Movies
Ratings
270
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0