Movies
Ratings
147
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 1.0
SaltRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.0
MossRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.0