Movies
Ratings
774
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
FerrariRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.5
The Green KnightRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5