Series
Ratings
27
White ChristmasRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Bloody MondayRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5