Series
Ratings
194- 데스노트Rated ★ 4.5
Vinland SagaRated ★ 4.0- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5