Series
Ratings
223
High KickRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.0
EntourageRated ★ 1.5- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
GridRated ★ 2.5
Come and Hug MeRated ★ 3.5
Good CastingRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Beating AgainRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 2.5
Tracer Season 1Rated ★ 3.5
Top Star Yoo BaekRated ★ 3.0
Where Stars LandRated ★ 3.0
Monthly Magazine HomeRated ★ 2.0
TemptedRated ★ 2.0
When My Love BloomsRated ★ 3.5