Series
Ratings
91
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
The PenguinRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0