Movies
Ratings
980
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0