Series
Ratings
15
While You Were SleepingRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0