Movies
Ratings
59
KOKUHORated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 0.5
Just For Meeting YouRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
AquamarineRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0