Series
Ratings
26
I Don't Love You YetRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5