Series
Ratings
262
Gossip GirlRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
The PaperRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Their MarriageRated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2023 FuyuRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 3.0
Non-rem no MadoRated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.0
The Reluctant PreacherRated ★ 3.0
DoubleRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Inheritance DetectiveRated ★ 2.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0