Movies
Ratings
180- The UglyRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0