Series
Ratings
125
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 4.5