Series
Ratings
60- Country PrincessRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Heartless CityRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0