Series
Ratings
16
LuciferRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0
American VandalRated ★ 3.0
NCIS: New OrleansRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0