Series
Ratings
128
The Art of SarahRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 4.5
Land of TanabataRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5