Movies
Ratings
16
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Uta no Prince-sama The Movie: TABOO NIGHT XXXXRated ★ 4.0
Pui Pui Molcar the Movie: MOLMAXRated ★ 4.0
Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 2Rated ★ 5.0
Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 1Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
KING OF PRISM Your Endless CallRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5