Movies
Ratings
827
Air DollRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 5.0
Danger Close: The Battle of Long TanRated ★ 4.0
We Still Kill the Old WayRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0