Movies
Ratings
30
Love So DivineRated ★ 1.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 2.0
FriendRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0