Series
Ratings
82
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5