Series
Ratings
52
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Hitler YouthRated ★ 2.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5- オンナの噂研究所Rated ★ 5.0
Romantic Call CentreRated ★ 2.5
I Like Tuesday NightsRated ★ 2.5
Miss Trot 2Rated ★ 3.5