Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5