Movies
Ratings
585
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0