Series
Ratings
90- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- 짱구는 못말려 16Rated ★ 4.0
- 짱구는 못말려 15Rated ★ 4.0
Onegai! Samia-donRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Begin Again KoreaRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0