Movies
Ratings
370
MaterialistsRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Shall We DanceRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Paris, TexasRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Fatal AttractionRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0