Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
SignsRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
The First OmenRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Don't Worry DarlingRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5- Urban MythsRated ★ 1.0
Hidden FaceRated ★ 2.5