Movies
Ratings
331
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 3.0
Men of PlasticRated ★ 2.0
HuntRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.0
Black CrabRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.5