Series
Ratings
49
UnframedRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.0- Orphan BlackRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5