Movies
Ratings
142
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0