Titles you rated
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
Society GameRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0- AccompliceRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0