Movies
Ratings
441
The Hateful EightRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0- The Brass QuintetRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
LavaRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0