Movies
Ratings
1131
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
Jumping the BroomRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
RiverRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5