Series
Ratings
29
Killing EveRated ★ 4.5
Dokgo RewindRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 5.0
- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5