Movies
Ratings
146
The MummyRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5