Movies
Ratings
482
La La LandRated ★ 4.0
Love & FriendshipRated ★ 2.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Tale of TalesRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
National Theatre Live: CoriolanusRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
Trespass Against UsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
ScoopRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.5