Movies
Ratings
464
Last HolidayRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Live StreamRated ★ 0.5- Love ResetRated ★ 2.0