Series
Ratings
194
Heroes Next DoorRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 1.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Dying for SexRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.5
Pat & Mat Season 2Rated ★ 4.0
A je to!Rated ★ 4.0