Series
Ratings
18
Assassination ClassroomRated ★ 1.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 1.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0