Series
Ratings
63
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
HappinessRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5