Series
Ratings
479- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.5- CasheroRated ★ 3.5
- 태풍상사Rated ★ 4.0
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 4.0
Heroes Next DoorRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.0
The Confidence Man KRRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
The Murky StreamRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5