Series
Ratings
19
Prime Minister and IRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5