Series
Ratings
27
Game of ThronesRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 2.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0