Series
Ratings
197
The Art of SarahRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The DefectsRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.0