Titles you rated
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0