Movies
Ratings
15
Bicentennial ManRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5