Series
Ratings
133
MononokeRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 5.0
The Dangers in My HeartRated ★ 5.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
LazarusRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0