Series
Ratings
49
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 0.5
- SkinsRated ★ 0.5
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 0.5
- SkinsRated ★ 0.5
- SkinsRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0