Movies
Ratings
249
A Hard DayRated ★ 4.5
HolidayRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5