Movies
Ratings
196
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.0
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.5
SmileRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.0
BrickRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 1.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 0.5
LeonRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0